VakıfBank konut kredisi faiz oranları!

VakıfBank konut kredisi faiz oranları! VakıfBank konut kredisi faiz oranları!

VakıfBank konut kredisi faiz oranları ne kadar? VakıfBank konut kredisine ne kadar ek masraf uyguluyor?


VakıfBank konut kredisi ürünleri dahilinde pek çok farklı ihtiyaç ve bütçeye göre farklı konut kredisi paketleri sunuyor. Banka tabela konut kredisi için yüzde 1.39 faiz oranı sunmasına rağmen kampanyalı konut kredisi ürünleri için faiz oranları yüzde 0.79, yüzde 0.96 ve yüzde 0.99’a kadar düşüyor. Vakıfbank sarı panjur konut kredisi ürünü kapsamında ise 15 yıl vadeye kadar konut kredisi kullandırıyor.

VakıfBank Sarı Panjur Konut Kredisi

Kredipazarı'nda yer alan habere göre; VakıfBank sarı panjur konut kredisi için Ziraat Bankası ve HalkBankla beraber uyguladığı ortak kampanya kapsamında 500.000 TL’ye kadar olan talepler için yüzde 0.99 , 500.001 TL ve üzerinde olan talepler için yüzde 1.15 faiz oranı ve 15 yıla varan vadelerle konut kredisi kullandırıyor.

VakıfBank Konut Kredisi Masrafları

VakıfBank konutun krediye konu değer değer tespiti için en az 950 TL ekspertiz ücreti ve kredi tutarının yüzde 0.5’i kadar kredi tahsis ücreti alıyor. Hayat sigortası ise müşterinin yaşı, cinsiyeti, vb. kriterlere ve kredi tutarına, vadesine, ödeme koşullarına bağlı olarak değişse de yıllık ortalama 300 TL seviyelerinde yer alıyor.

Konut Kredisi Hesaplama

Banka gayrimenkulü konut kredisi için 200.000 TL tutarda konut kredisi hesaplama yapılığında kredinin 15 yıl vadede toplam geri ödemesi 430.000 TL’ ye karşılık geliyor. Kredinin aylık taksitleri 2.385 TL’ ye karşı geliyor.