VakıfBank konut kredi faiz oranları

VakıfBank konut kredi faiz oranları

VakıfBank kampanyalı Sarı Panjur Konut Kredisi kampanyaları kapsamında farklı ihtiyaçlara yönelik düşük faiz oranları fırsatı ile kredi seçenekleri sunuyor...

VakıfBank konut kredi faiz oranları ne kadar?

VakıfBank geçtiğimiz hafta kredi faiz oranlarında indirim uyguladı. Bankanın güncel ihtiyaç ve konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

VakıfBank konut kredi faiz oranlarında son durum!

VakıfBank bugün itibariyle ihtiyaç kredisi faiz oranlarını arttırdı. Banka konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranları değişmedi...

VakıfBank yüzde 0.98 faizle 2 binden fazla konut satıyor!

VakıfBank uyguladığı kampanya ile yurt genelinde konut fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim uygulayarak yüzde 0.98 konut kredisi faiz oranı ile 2.000’den fazla konut satıyor.

VakıfBank güncel konut kredisi kampanyaları!

VakıfBank konut kredisi ürünleri kapsamında yüzde 0.98’den başlayan faiz oranları ile 10 yıl vadeye kadar konut kredisi kullandırıyor.

VakıfBank konut kredisi ürünleri ve krediye ek uygulanan masraflar!

VakıfBank’ın konut kredisi kapsamında kullandırdığı ürünlerin detaylarını ve krediye ek uygulanan masrafları araştırdık. VakıfBank kampanyalı konut kredisi ürünü faiz oranı ne kadar? VakıfBank devlet destekli kentsel dönüşüm kredisi faiz oranı nedir?

Konut kredi faizleri düştü ev aramaları yüzde 84 arttı!

Haziran'da konut kredi faizlerinde yaşanan düşüşle beraber ev aramaları yüzde 84 yükseldi. İl bazında değerlendirildiğinde bir önceki aya oranla İstanbul ilinde yüzde 64, Ankara ilinde yüzde 89, İzmir ilinde yüzde 96, Bursa ilinde ise yüzde 89‘luk bir artış yaşandı.

Konut kredi faiz oranlarında maliyet azaldı!

Konut kredi faiz oranı son bir yılda 850 baz puan azaldı. 10 yıl vadeli 200 bin lira kredi kullanan tüketici, geçtiğimiz yıl mayıs ayında aylık 3 bin 839 lira öderken, söz konusu tutar bu senenin aynı döneminde 2 bin 787 liraya geriledi.

VakıfBank konut kredisi faizleri ne kadar oldu?

VakıfBank konut kredisi faizleri yüzde 0.79’dan başlıyor. Banka pek çok ihtiyaca yönelik sıfır, ikinci el, banka gayrimenkulü yada kentsel dönüşüm konutları için farklı kampanyalar sunuyor...

Konut kredi ertelemesi nasıl yapılır 2020?

Konut ve ihtiyaç kredi ertelemesi nasıl yapılır? Koronavirüs tedbirleri kapsamında açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı ile kredi ödemeleri 3 ay süre ile ertelendi. Peki konut kredi ertelemesi nasıl yapılır? İşte konut kredisi erteleme...

VakıfBank konut kredisi erteleme şartları!

VakıfBank bireysel müşterilerinin taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi taksitlerini erteliyor. Pek bankanın kredi erteleme faizi ve şartları neler?

VakıfBank konut kredisi taksitlerini kaç aya kadar erteliyor?

VakıfBank talep edilmesi halinde bireysel konut kredisi müşterilerinin kredi taksitlerini üç aya kadar faizsiz şekilde ertelediğini açıkladı.

VakıfBank devlet destekli konut kredisi faizleri 0.58’e düştü!

VakıfBank konut kredi faizleri son yıllarda görülmemiş bir eşiğe kadar geriledi. Bankanın kentsel dönüşüm için devlet destekli konut kredisi faizler yüzde 0.58’e düştü.

Konut kredi faiz oranlarında son durum ne?

Ev almak isteyen vatandaşlar internet üzerinden 'kredi faiz oranları ne kadar?' 'kredi faizleri düştü mü?' gibi soruların yanıtlarını arıyor. Peki konut kredi faizlerinde son durum ne oldu?

VakıfBank konut kredisi faizlerinde indirim!

VakıfBank konut kredisi faiz oranlarında indirim gerçekleştirdi. Bankanın konut için kredi faiz oranları 20 puana kadar geriledi.

VakıfBank 0.79 faizli konut kredisi hesaplama!

VakıfBank kampanyalı kredi ürünü kapsamında ilk kez satışa sunulan konutlar için yüzde 0.79 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor. VakıfBank’tan 0.79 faizli konut kredisi hesaplama ne kadar oluyor?

Konut kredi faizi indi, bir ev parası vatandaşta kaldı!

Konut kredi faizlerinin 0, 79'a kadar düşmesiyle birlikte konut satışları artışa geçti. Yaşanan düşüşle birlikte 200 bin liralık bir konut kredisinde, bir ev parası kadar kar elde edilmiş oldu...

Konut kredi faiz oranlarında son durum ne oldu?

2020 yılına girilmesiyle beraber hayalindeki eve kavuşmak isteyenlerde konut kredisi faiz oranlarını merak ediyor. Peki Konut kredi faiz oranlarında son durum ne oldu?

Konut kredi faizleri 0.79'a düştü! 

Kamu bankaları sıfır konut alacaklar için faiz oranını yüzde 0.79'a düşürdü. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbak konut kredi faiz oranlarını yüzde 0.79'a düşürdü...

VakıfBank konut kredi faiz oranları

VakıfBank konut kredi faiz oranları VakıfBank konut kredi faiz oranları

VakıfBank tabela konut kredisi için yüzde 1.39 faiz oranı sunsa da kampanyalı sarı panjur konut kredileri için düşük faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri sunuyor. VakıfBank sarı panjur konut kredisi faizleri yüzde 0.79’dan başlıyor.

VakıfBank Sarı Panjur Konut Kredisi

VakıfBank kampanyalı sarı panjur konut kredisi ürünü dahilinde 15 yıl vadeye ve 500.000 TL’ye kadar yüzde 0.99 faiz oranı sunuyor. Banka 5000.000 TL üzeri kullanımlarda ise yüzde 1.15 faiz oranı kullandırıyor.

VakıfBank yüzde 0.79 Faizli Sarı Panjur Konut Kredisi

VakıfBank 0.79 faizli sarı panjur konut kredisi ürünü kapsamında ise anlaşmalı konut firmalarının konutlarında geçerli olmak üzere 500.000 TL’ ye kadar ve 15 yıl vadeye
dek yüzde 0.79 faiz oranı kullandırıyor. Bankanın anlaşmalı olduğu konut projeleri yurt genelinde birçok şehirde yer alıyor.

VakıfBank Enflasyon Endeksli Sarı...