02 / 02 / 2023

Vatandaşa rahat nefes aldıracak! Bilet fiyatları yüzde 50 düşüyor

Vatandaşa rahat nefes aldıracak! Bilet fiyatları yüzde 50 düşüyor

Akaryakıt fiyatlarına art arda gelen zamların ardından şehirlerarası otobüs bilet fiyatları da artmıştı. Yaz aylarında yükselen şehirlerarası otobüs fiyatları şimdi ise yüzde 50’den fazla indirimle satışa sunuluyor. İşte tüm detaylar...Akaryakıta yapılan zamların ardından otobüs bilet fiyatları da artmıştı. Gelen zamların ardından bazı otobüs bileti fiyatları uçaklardan pahalı duruma düşmüştü. Akaryakıt fiyatlarının düşmesiyle birlikte otobüs biletleri fiyatları da indirime girdi. İşte tüm detaylar...

Tüm Otobüsçüler Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, sektörde haksız rekabet oluştuğunu, bazı otobüs firmalarının kilometre maliyetinden çok daha düşük fiyata bilet satışı gerçekleştirdiğini ve bu durumun da sürüş güvenliğini ihlal ettiğini belirtiyor.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön