Ve Güneşli Evleri ne zaman teslim? 267 bin TL'ye!

Ve Güneşli Evleri ne zaman teslim? 267 bin TL'ye!


Firma: Depar Teknik Yapı, Teleset Mobilya, Keleşoğlu İnşaat

Proje: Ve Güneşli


Ve Güneşli Evleri ne zaman teslim sorusunun yanıtı olarak 2014 senesi belirlendi. Ve Güneşli Evleri kapsamında yer alan konutlar 2014 yılının Kasım ayı içinde teslim edilecek


Ve Güneşli projesi, Teleset Mobilya, Depar Teknik Yapı ve Keleşoğlu İnşaat tarafından yükseliyor. Ve Güneşli Evleri ne zaman teslim sorusunun yanıtından önce projeden bahsedelim. Ve Güneşli Evleri projesi, Güneşli Bağcılar Bölgesi içinde inşa ediliyor. Proje kapsamında toplam arsa alanı 32 bin metrekare olarak belirlendi. 


Ve Güneşli Konutları satılık daireleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salondan meydana geliyor. 


Stüdyo tipi dairelerin tamamının satıldığı proje kapsamında toplam 3 blok ve oyun alanları, yğzme havuzu, fitness center ile sauna yer alıyor. 


Proje kapsamında yer alan bloklaer 8-11-12 katlı tasarlandı. 214 konut ve ticari ünitelerden meydana gelen projede dairelerin alanları 42 metrekareden başlıyor ve 138 metrekareye kadar yükseliyor. 


Ve Güneşli Evleri ne zaman teslim?

Ve Güneşli Evleri ne zaman teslim sorusunun yanıtı 2014 senesinin Kasım ayı olarak belirlendi. Ve Güneşli Evleri satış fiyatları ise 267 bin TL'den başlıyor. Ve Güneşli Konutları ulaşım: Keleşoğlu İnşaat Ve Güneşli adres bilgileri: Mimar Sinan Cad.  No: 21 Güneşli/İSTANBUL


Ve Güneşli Konutları iletişim

Telefon : 0212 444 80 83

Web adresi: www.vegunesli.com


projeye sor