30 / 05 / 2023

Vestel AF-8785 G 78 lt A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın kaç TL, teknik özellikleri neler? 24 Mart 2023 fiyat listesi

Vestel AF-8785 G 78 lt A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın kaç TL, teknik özellikleri neler? 24 Mart 2023 fiyat listesi

Vestel Ankastre fırın gelişmiş teknolojisi ile bir çok yemeğin aynı anda aynı ısıda pişirilmesini sağlıyor. Peki Buharlı pişirme teknolojisi ne işe yarıyor?  Vestel AF-8785 G 78 lt A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın kaç TL, teknik özellikleri neler? 24 Mart 2023 fiyat listesi
Vestel AF-8785 G 78 lt A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın geniş iç hacmiyle aynı anda bir kaç tepsinin sığmasını sağlıyor. Böylece farklı yiyecekler aynı ısıda pişebiliyor.

Vestel ankastre fırının gelişmiş teknolojisi ile sebzenizi ve meyvenizi daha hijyenik bir ortamda kurutabilirsiniz. Yapmanız gereken; ızgara teli üzerine yerleştirdiğiniz yiyeceklerin türüne göre kılavuzda belirlenen süreyi seçip fırın şalter ve termostat ayarını kurutma fonksiyonuna getirmelisiniz.Bir çok fonksiyon yapma imkanı sunan ankastre fırın ile artık evinizde kendi yoğurdunuzu yapabilirsiniz. Bu fonksiyonda fırınınız yoğurdu mayalamak için en uygun sıcaklığa ayarlanır.

Vestel AF-8785 G 78 lt A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın'ın arka veya arka ve yan duvarlarındaki kendi kendini temizleyen katalitik paneller, pişirme esnasında yemeklerden sıçrayan yağ ve yiyecek parçalarını içine hapseder. Böylece fırınınızın iç yüzeyini temizlemenize gerek kalmadan, fırınınız kullanım ömrü boyunca kendi kendini temizlemiş olur.Vestel Hamur Şefi teknolojisi ile mutfağınızda çeşitli yemekler yapabilirsiniz. Hamur işlerinde tariflerinize lezzet katan bu teknoloji sayesinde dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık taptaze hamur işleri ve ekmekler hazırlayabilirsiniz.

Fırın iç camı temizliği için fırın kapısında yer alan iç camı kolayca çıkarabilir, zahmetsizce temizleyip aynı kolaylıkla fırın içine yerleştirebilirsiniz. Bu özellik mutfaklarda hijyen ve konfor ortaya koyar.Yapışmayan özel yüzeyli tepsi, pişirme kağıdına ihtiyaç olmadan kullanım sağlar. Hem yiyeceklerinizi zahmetsizce pişirmenizi hem de tepsinizi kolayca temizlemenize yardımcı olur.

Peki Vestel ankastre fırında yer alan buharlı pişirme teknolojisi ne işe yarıyor? 
Geri Dön