Viaport Venezia satış ofisi!

Viaport Venezia satış ofisi! Viaport Venezia satış ofisi!

Firma: Bayraktar & Gürsoy Yatırım Ortaklığı

Proje: Viaport Venezia

Gaziosmanpaşa'da yaşama geçirilen Viaport Venezia Konutlarında daireler 321 bin TL'den başlıyor. Viaport Venezia satış ofisi ile 444 8 842 numaralı telefondan iletişme geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz...82 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen  Viaport Venezia  projesi lokasyon olarak İstanbul Gaziosmanpaşa'da konumlandırılıyor. Bayraktar ve Gürsoy Yatırım Ortaklığı imzası ile inşa edilen Viaport Venezia Evleri 5 bloktan meydana geliyor.


Viaport Venezia satış ofisi iletişim bilgileri haberimizin devamında yer alıyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde konut alternatiflerinin yer aldığı Viaport Venezia Gaziosmanpaşa Evleri 2 bin 200 adet konuttan oluşuyor.


Alışveriş alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark, dinlenme alanları, fitness center ve spor alanları gibi sosyal donatıların yer aldığı Viaport Venezia Konutlarında dairelerin teslimleri 2014 yılının Aralık ayında gerçekleşeceği belirtiliyor.


Viaport Venezia satış ofisi iletişim bilgilerinden önce projenin daire fiyatlarından bahsedelim. Yüzde 5 peşinat verilerek projeden daire sahibi olma imkanı sunan Viaport Venezia Evlerinde daireler minimum 321 bin TL'den başlayarak yükseliyor.


Gaziosmanpaşa Viaport Venezia ulaşım bilgileri!

Viaport Venezia satış ofisi: 444 8 842 

Viaport Venezia ulaşım: Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı, Küçükköy-Gaziosmanpaşa/İSTANBUL


Viaport Venezia iletişim

Telefon: 444 8 842   

Web adresi: www.viaportvenezia.com

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor