Yağmur Proje'ye Avrupa'dan birincilik ödülü!

Yağmur Proje'ye Avrupa'dan birincilik ödülü!Yağmur Proje, European Property Awards ‘Leisure Interior For Turkey’ kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.


Star Gazetesi'nde yer alan habere göre, Dünya çapında yürütülen International Property Awards'ın Avrupa bölgesinde düzenlendiği European Property Awards ‘Leisure Interior For Turkey’ kategorisinde birincilik ödülüne Yağmur Proje Tasarımı layık görüldü. Ödül töreni 26 Ekim’de Londra Lancaster Hotel’de gerçekleştirildi. 


Mimar Mahmut Emre Yağmur ve Mimar Teoman Aytolan liderliğindeki Yağmur Proje tarafından İstanbul’da faaliyet gösteren Saatpark için tasarlanan Q Plus, İstanbul’da bulunan Yenibosna Airport AVM içinde 480 metrekare alana yayılan, konseptiyle ön plana çıkan bir cafe restoran projesi. 

 

Yağmur Proje


Q Plus ile müşterilere evlerindeymiş gibi bir his yaşatma isteği hedeflendi

Yağmur Proje, projeyi tasarlamadan önce müşteilerin isteklerini göz önünde bulundurdu.  Q Plus’ı canlı bir sokak etkisinin var olduğu, endüstriyel materyallerin klasik elementlerle buluştuğu bir alan olarak tasarlayan Yağmur Proje, ayrıca hem operasyonel kısmın fonksiyonalitesinin hem de gelen müşterinin konforunun olabildiğince verimli olmasının amaçlandığı bir tasarım olarak işlemiş.