Yapı Kredi Koray Ankara Çankaya projesi Mart 2015'te teslim edilecek!

Yapı Kredi Koray Ankara Çankaya projesi Mart 2015'te teslim edilecek! Yapı Kredi Koray Ankara Çankaya projesi Mart 2015'te teslim edilecek!

Firma: Yapı Kredi Koray GYO

Proje: Ankara Çankaya

Yapı Kredi Koray GYO, Ankara’nın merkezine inşa ettiği ‘Ankara Çankaya’ ile yatırımcının karşısına çıkıyor. 62 daire ve 9 mağazanın yer aldığı projede özel depolama alanları da var.Gayrimenkul yatırım ortaklığı sektörünün önemli oyuncularından Yapı Kredi Koray,  Ankara Çankaya  ile Ankaralılar’ı yeniden merkeze taşıyacak.  Ankara  Çankaya, Ankara’da şehre dönüş trendini başlatacak. Projeye ilişkin bilgi veren Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü Erdem Tavas, Ankara Çankaya’nın şehir yaşamından vazgeçmeyen, merkezde olmayı seven, evinden yürüyerek işine, sosyal yaşama, kültür-sanat etkinliklerine erişmek isteyenlerin tercihi olacağını söyledi. Ankara’nın tam kalbinde yer alan Ankara Çankaya’nın 10 bin 264 metrekare arsa üzerinde inşa edildiğini anlatan Erdem Tavas, projede üç konut ve üç ticari bloğun yer aldığını ifade etti. Tavas, “İran Caddesi üzerindeki Ankara Çankaya, Seğmenler Parkı’nın yanı başında, Tunalı Hilmi Caddesi ve Kuğulu Park’a yürüme mesafesinde bulunuyor. Ankara Çankaya, 62 daire ve 9 mağazadan oluşuyor. İkisi 8, biri 6 katlı olan üç konut bloğunda toplam 62 daire yer alıyor. Ankara Çankaya’da büyüklükleri 120 ile 405 metrekare arasında değişen 2+1’den 5+1’e farklı ihtiyaçlara cevap veren alternatifler bulunuyor.


Her daireye özel otopark


5+1 çatı dublekslerimizde yer alan 26 metrekarelik özel terasları ile dikkat çeken Ankara Çankaya’nın tüm dairelerinde şehir manzaralı balkon bulunuyor. Sadece 62 ailenin yaşayacağı Ankara Çankaya, sakinleri daire büyüklüklerine göre bir ya da iki araçlık kapalı otoparkın yanı sıra dairelerine özel depolama alanına sahip olacak” diye konuştu.


MART 2015'TE TESLİM EDİLECEK


ANKARA Çankaya’da bulunan mağaza bloklarının cadde cepheli olduğunu ifade eden Erdem Tavas, toplam 9 mağazadan oluştuğunu söyledi. 5’er katlı iki blokta toplam 8 mağazanın yer aldığını belirten Tavas “Üç katlı olarak inşa ettiğimiz binamızı ise tek mağaza olarak planladık. Ticari bloklarımızın konumu nedeniyle önemli markalara ev sahipliği yapmasını, hem bölgeye hem de şehre renk katmasını bekliyoruz” dedi. Ankara’nın merkezindeki site özellikli tek yeni proje olma özelliği taşıyan Ankara Çankaya, Mart 2015’ten itibaren teslim edilecek.


Telefon: (312) 466 40 41

Web: ww.ankaracankaya.net


Star Gazetesi


projeye sor