02 / 02 / 2023

Yastık altındaki euroları bozduralım mı, bekletelim mi? Euro kuru ne olacak? 

Yastık altındaki euroları bozduralım mı, bekletelim mi? Euro kuru ne olacak? 

ABD doları karşısında değer kaybeden euo/TL kuru milyonlarca yatırımcı tarafından yakından takip ediliyor. Yatırımcılar bu düşüşler karşısında '' yastık altındaki euroları bozduralım mı, bekletelim mi?'' sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki euro/TL ne olacak?Euro kuru son dakika gelişmeler yurt içi ve yurt dışı piyasalarda yakından takip ediliyor. ABD dolarının yükselişe geçmesi ve FED'in faiz baskısı altında euro değer kaybetmeye başladı.

Doların ilerleyen günlerde yükseliş eğilimlerine devam etmesine yönelik gelen haberler euro yatırımcılarını endişelendirmeye başladı. Euro yatırımcıları '' yastık altındaki euroları bozduralım mı, bekletelim mi?'' sorusunun yanıtını araştırıyor. Euro ne olacak? Euro yükselecek mi, düşecek mi?  İşte euro kurunda son dakika gelişmeler 17 Ekim 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön