Yeni konut projelerinin olmazsa olmazı otoparklarda şarj ünitesi!

Yeni konut projelerinin olmazsa olmazı otoparklarda şarj ünitesi! Yeni konut projelerinin olmazsa olmazı otoparklarda şarj ünitesi!

MFZ Grup tarafından Çayyolu'nun Beytepe ile birleştiği değerli lokasyonda inşa edilen Allora Beytepe projesi elektrikli araçlar için kapalı otoparkında yer verdiği şarj üniteleriyle dikkati çekiyor.

MFZ Grup tarafından Çayyolu'nun Beytepe ile birleştiği değerli lokasyonda inşa edilen Allora Beytepe projesi elektrikli araçlar için kapalı otoparkında yer verdiği şarj üniteleriyle dikkati çekiyor. Proje ortaklarından Muhanver Gözüm, Allora Beytepe'nin konforlu ve rahat yaşam sunmanın yanında çevreye saygılı, doğayla iç içe bir proje olarak kurgulandığını kaydetti. Projede yer verilen geniş peyzaj alanı ile konut sahiplerinin yeşili kucaklayacağını vurgulayan Gözüm, "Türkiye'de çevreyi koruma adına önemli çalışmalara imza atılıyor. Otomotiv sektörü de artık karbon ayak izini küçülten, elektrikli araçlara yatırım yapıyor. Yakın gelecekte trafikte sıkça karşılaşacağımız elektrikli araçların en büyük sıkıntısı olan şarj sorunu, konut projelerinde şimdiden yer verilen şarj üniteleriyle çözülecek. Biz de bu konuda elimizden geleni yapıyoruz" dedi. 


Sabah