08 / 08 / 2022

Yeni Mercedes EQS güncel fiyatları ne kadar? İşte 29 Nisan 2022 fiyat listesi...

Yeni Mercedes EQS güncel fiyatları ne kadar? İşte 29 Nisan 2022 fiyat listesi...

Yüksek donanımlı otomobil modellerine sahip olan Mercedes-Benz, Yeni EQS modelinin Nisan ayı fiyatları belli oldu. Peki Mercedes EQS fiyatları ne kadar, özellikleri neler? Mercedes Yeni EQS 100 km ne kadar yakıyor? İşte Mercedes Yeni EQS dair ayrıntılar...Dünyaca ünlü Alman otomotiv devi Mercedes-Benz, yeni EQS modelinin Nisan 2022 fiyat listesi belli oldu. Yüksek donanımlara sahip olan Yeni EQS, eşsiz ve kusursuz tasarımı ve elektrikli özelliği ile alıcılarını bekliyor.

Yeni Mercedes EQS Tanıtıldı! İşte 2022 Mart fiyat listesi!

MERCEDES YENİ EQS ÖZELLİKLERİ

Mercedes Yeni EQS, bir sedan modelinden çok daha fazlası olacakmış gibi duruyor. Şık ve sportif havasıyla dikkatleri çeken otomobil özel radyatör ızgarası ve Led ışık bantları ile modern bir görüntü sunuyor.

Yeni modelin iç mekanı, diğer otomobillerde olmayan bir çok özelliğe sahip. Elektrikli dış mekanı ile sınıfında rakipsiz olarak gözüküyor. EQS'in kalbi, elektrikli yüksek voltajlı bataryası olarak tanımlanıyor.

Yeni Mercedes EQS Tanıtıldı! İşte 2022 Mart fiyat listesi!

MERCEDES YENİ EQS 100 KM NE KADAR YAKIYOR?

Araç 0'dan 100 km/s hıza 5.0 saniyede ulaşıyor ve bu elektrikli aracı maksimum 180 km/s hıza çıkabilecek şekilde sınırlandırmışlar. 0 emisyon üreten doğa dostu bu elektrikli araç 112 kwh bataryaya sahip ve fabrika verilerine göre 100 kilometre'de 80 kWh enerji tüketiyor. Peki Peki Mercedes EQS fiyatları ne kadar?  İşte Mercedes Yeni EQS 29 Nisan 2022 fiyat listesi...