29 / 09 / 2022

Yeni Renault Taliant’ın eylül fiyatları yayımlandı! İşte 24 Eylül 2022 fiyat listesi…

Yeni Renault Taliant’ın eylül fiyatları yayımlandı! İşte 24 Eylül 2022 fiyat listesi…

Fransız otomobil üreticisi Renault, Taliant modelinin fiyat listesini açıkladı. İşte, Renault Taliant’ın 24 Eylül 2022 fiyat listesi…Yeni Renault Taliant’ın eylül fiyatları yayımlandı! İşte 24 Eylül 2022 fiyat listesi…

Daha canlı ve yenilikçi tasarım hatlarıyla oluşturulan yeni Renault Taliant, kaslı dış tasarımı ve keskin çizgileriyle dikkat çekiyor.

8 inçlik eğlence ekranı ile tüm ihtiyaçları tek merkezde toplayan Renault Taliant, otomatik klima sistemiyle de her mevsim sürüşünüze keyif katıyor.

Şık ve kullanışlı gösterge paneli, 8 inç dokunmatik ekranı ve kablosuz Apple CarPlay bağlantısı sayesinde tüm işlemlerinizi kolaylıkla ve keyifle yapabildiğiniz yeni Taliant’ta, ücretsiz olarak sunulan R&Go aplikasyonu kullanarak, ön konsoldaki bölmeye yerleştirilen akıllı telefon da otomobilin multimedya ekranı işlevini görüyor.

Öte yandan kör nokta uyarı sistemi, elektrikli park freni, yağmur sensörü, otomatik farklar gibi opsiyonlarla gelen Renault Taliant, eller serbest sistemiyle bir düğmeye bile basmadan kapıları ve bagaj bölmesinin kilitlerini açmanıza veya kapatmanıza olanak veriyor.

Peki Renault Taliant’ın teknik özellikleri neler? İşte, Renault Taliant’ın teknik özellikleri ve 24 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön