07 / 07 / 2022

Yeşil GYO 2018 yılı bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Yeşil GYO 2018 yılı bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2018 yılı için Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.'yi genel kurulun onayına sunacak...Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) bağımsız denetim şirketinin seçilmesi hakkında açıklama yaptı.

Yeşil GYO 2018 yılı ile ilgili olarak yapılacak bağımsız denetim işlemlerinin, Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A. Ş. ile yapılmasına ve konunun 2018 yılı içerisinde yapılacak olan 2017 yılı dönem sonuçlarının görüşüleceği Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Genel Kurul'un onayına sunulmasına oy birliği ile karar verdi.

Yeşil GYO'nun KAP açıklaması: 
15.08.2018 tarihinde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında;

Sermaye Piyasası Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu'nun  ilgili hükümleri uyarınca 2018 yılı ile ilgili olarak yapılacak bağımsız denetim işlemlerinin, Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A. Ş. ile yapılmasına ve konunun 2018 yılı içerisinde yapılacak olan 2017 yılı dönem sonuçlarının görüşüleceği Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Genel Kurul'un onayına sunulmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Yatırımcılarımızın ve kamuoyunun bilgisine sunulur