06 / 07 / 2022

güreli yeminli mali müşavirlik

güreli yeminli mali müşavirlik

Türker Proje'nin 2020 yılı hesap döneminde bağımsız denetimini yapacak denetim kuruluşu olarak Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.'nin belirlenmesine ve 2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısında onaya sunulmasına karar verildi...

Sinpaş GYO 2019 yılı bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2019 yılı için Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.'yi genel kurulun onayına sunacak...

Martı GYO 2019 yılı için Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ile anlaştı!

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2019 yılı için Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı...

Servet GYO 2019 bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2019 yılı için Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş'yi genel kurulun onayına sunacak...

Yeşil GYO 2018 yılı bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2018 yılı için Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.'yi genel kurulun onayına sunacak...

Kiler GYO, Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ile anlaştı!

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2018 yılı için  Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı...

Yeni Gimat GYO, Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ile anlaştı!

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2018 yılı için Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı...

Martı GYO, Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ile anlaştı!

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2018 yılı için Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı..

Yeni Gimat GYO bağımsız denetim kuruluşunu seçiyor!

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 2018 yılı için Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri'nin seçilmesi kararını genel kurula sunacak.

Yeşil GYO bağımsız denetim kuruluşunu seçiyor!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2017 yılı ile ilgili olarak yapılacak bağımsız denetim işlemlerini yapacak bağımsız denetim kuruluşunu seçiyor.

Martı GYO bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Martı GYO 1 Nisan 2017 - 31 Mart 2018 hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi için bağımsız denetim şirketi olarak Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.'nin seçilmesine ve genel kurulun onayına sunulmasına karar verdi.

Martı GYO, Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ile anlaştı!

Martı GYO'nun bağımsız denetim kuruluşu olarak seçtiği Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş. tescil edildi.

Kiler GYO bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Kiler GYO, Güreli Yeminli Mali Müşavirlik'in bağımsız denetim kuruluşu olarak seçilmesine ve genel kurula sunulmasına karar verdi.

Edip Gayrimenkul Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ile çalışacak!

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş, Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş. firması ile çalışacak...

TÜRMOB’dan 'Kat karşılığı inşaatlarda KDV yükümlülüğü eşitlensin' talebi!

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı Emre Kartaloğlu, kat karşılığı inşaatlarda KDV yükümlülüğünün eşitlenmesini talep etti...

Evini ve iş yerini kiraya veren milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Kira geliri beyanında bunlara dikkat!

Dünya Gazetesi köşe yazarı Yeminli Mali Müşavir Abdullah Kiraz, bugünkü köşesinde kira geliri beyanını kaleme aldı. İşte Abdullah Kiraz'ın 'Astarı yüzünden pahalıya gelmesin aman dikkat' başlıklı yazısı...

Emlak vergisinde fahiş fiyatlar için çözüm teknolojide!

Yeminli Mali Müşavir Hakkı Sayan, Dünya Gazetesi'nde emlak vergisinde dijital dönüşümü kaleme aldı. İşte Hakkı Sayan'ın 'Emlak vergisinde dijital dönüşüm şart' başlıklı yazısı...

Türker Proje Gayrimenkul 2021 yılı için Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ile anlaştı!

Türker Proje Gayrimenkul Ve Yatırım Geliştirme 2021 yılı için bağımsız denetim faaliyetini yürütmek üzere Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı...

Martı GYO 2021 yılı için Güreli Bağımsız Denetim Şirketi ile anlaştı!

Martı GYO'nun 1 Nisan 2020 ile 31 Mart 2021 dönemi bağımsız denetim kuruluşu olarak seçilen Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş. İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü'nce tescil edildi. 

Türker Proje Gayrimenkul 2021 yılı için denetim kuruluşunu seçiyor!

Türker Proje Gayrimenkul'ün bağımsız denetimini yapacak denetim kuruluşu olarak Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.'nin belirlenmesine ve ortakların onayına sunulmasına karar verildi.

İhlas Gayrimenkul, 2021 yılı için İrfan Bağımsız Denetim ile anlaştı!

İhlas Gayrimenkul tarafından  seçilen "İrfan Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi'nin seçimi onaylandı ve tescil edildi. 

Yeni nesil bina inşaatı teşvik edilmeli!

Dünya Gazetesi köşe yazarı Yeminli Mali Müşavir/Sorumlu Ortak Bağımsız Denetçi Ali Çakmakcı, binalarda enerji tasarrufunu kaleme aldı.

Yeni Gimat GYO 2021 yılı için bağımsız denetim kuruluşunu seçti!

Yeni Gimat GYO'nun 2021 yılı için önerilen bağımsız denetim kuruluşu Denge Ankara Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. (Mazars) genel kurul onayının akabinde tescil ve İlan edildi. 

İhlas Gayrimenkul 2021 yılı için bağımsız denetim şirketini seçiyor!

İhlas Gayrimenkul'ün 2021 yılı hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi için İrfan Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi'nin seçilmesine karar verildi. 

Atakule GYO 2021 yılı için denetim şirketini seçiyor!

Atakule GYO, 2021 yılı hesap dönemi için bağımsız denetim hizmeti almak üzere Eren Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi'nin seçilmesine karar verdi.

Kuyumcukent Gayrimenkul bağımsız denetim firmasını seçiyor!

Kuyumcukent Gayrimenkul'ün ve bağlı ortaklarının denetlenmesi ile faaliyetlerini yürütmek üzere Akademik Bağımsız Denetim Danışmanlık Ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.'nin seçilmesine ve Genel Kurul'un onayına sunulmasına karar verildi. 

Özderici GYO 2021 yılı için bağımsız denetim firmasını seçiyor!

Özderici GYO, 2021 yılı için bağımsız denetim firması olarak hizmet alınacak kuruluşun, genel kurulun onayına sunulmak üzere, Işık Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. olarak belirlenmesine oy birliği ile karar verildi. 

güreli yeminli mali müşavirlik Haberi

güreli yeminli mali müşavirlik

Türker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) bağımsız denetim kuruluşu seçimi hakkında açıklama yaptı.

Türker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme'nin 28 Şubat 2020 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında; 2020 yılı hesap döneminde bağımsız denetimini yapacak denetim kuruluşu olarak Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.'nin belirlenmesine ve 2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısında ortakların onayına sunulmasına karar verildi.

Türker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme'nin KAP açıklaması:
Şirketimizin 28 Şubat 2020 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında; 2020 yılı hesap döneminde bağımsız denetimini yapacak denetim kuruluşu olarak Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.'nin belirlenmesine ve 2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısında ortaklarımızın onayına sunulmasına karar verilmiştir.

Pay sahiplerinin bilgisine...