08 / 06 / 2023

Yıl sonu için olay dolar tahmini! Faiz kararı sonra dengeler değişti

Yıl sonu için olay dolar tahmini! Faiz kararı sonra dengeler değişti

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası acil bir şekilde video çekerek dolarla ilgili yıl sonu tahmini yaptı. Geçer'in sene sonu dolar tahminini duyanlar ne yapacağını şaşırdı. İşte tüm detaylar...Merkez Bankası Para Piyasaları Kurulu'nun toplantısında yine faiz indirimi kararı geldi. Merkez Bankası politika faizini 150 baz puan indirerek, faiz oranını 10,5'ten 9'a indirerek tek haneye düşürdü.

SELÇUK GEÇER, DOLAR İÇİN ARALIK AYINI İŞARET ETTİ

Faiz kararının ardından ünlü ekonomist Selçuk Geçer kamerasının karşısına geçti. Şahsi Youtube kanalında konuşuna Geçer, dolar kuru ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı ve aralık ayını işaret etti. Selçuk Geçer, doların aralık ayında ve yılın ilk çeyreğinde ne olacağını açıkladı.

https://www.ticarethaneistanbul.com/


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön