03 / 07 / 2022

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nın yüzde 45'i tamamlandı!

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nın yüzde 45'i tamamlandı!

Ceylan İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nın yüzde 45'i tamamlandı. Projede konutların yüzde 80'i satıldı.Ceylan İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Fikirtepe’nin kentsel dönüşümüne önemli ölçüde katkı sağlıyor. İnşaatının yüzde 45’ini tamamladığı Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın satışı tüm hızıyla devam ediyor.  

 

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda  1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilirlen, daire alanları 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor. 

 

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Bağdat Caddesi, Kalamış Marina ve İstanbul Finans  Merkezi gibi şehrin cazibe merkezlerine komşu olmasıyla da diğer projelerden ayrılıyor.

 

Toplam 192 konut ve 15 ticari üniteden oluşan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda anahtar teslimlerin Ocak 2019’da gerçekleşmesi planlanıyor.  Projede banka kredisiz 90 ay 0 faiz imkanı sunuluyor… Ceylan İnşaat konuklarına, daire ve ticari alanlar için yüzde 45 kar avantajıyla, peşin fiyatına vade farksız 90 aya varan vade
seçenekleri ile taksit imkanı da sunuyor.

 

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları fiyat listesi!

 

1+1’ler 568 bin TL,
2+1’ler 699 bin TL,
3+1’ler 890 bin TL’den başlıyor. 

 

Ceylan İnşaat Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda açık yüzme  havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alanına yer veriliyor. 

 

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları nın yüzde 45 i tamamlandı!

 

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları nın yüzde 45 i tamamlandı!

 

 

 

Adres : Eğitim Mah. Kasrı Ali Cad. No:39 Fikirtepe Göztepe, Kadıköy/ İSTANBUL

 

Tel: 444 70 16

Web: http://www.muhtesemyyk.com/