16 / 08 / 2022

1 Euro'su bile olanlara şok! Euro/TL bugün ne kadar? 1 Euro kaç lira oldu? 3 Temmuz 2022 son dakika Euro kuru...

1 Euro'su bile olanlara şok! Euro/TL bugün ne kadar? 1 Euro kaç lira oldu? 3 Temmuz 2022 son dakika Euro kuru...

Son dakika Euro kuru milyonlarca yatırımcı ve Euro'su olan vatandaş tarafından yakından takip ediliyor. Peki bugün Euro kaç lira? Euro kuru ne kadar 3 Temmuz 2022? Bugün 1 Euro kaç lira oldu? İşte ayrıntılar...Pinar Demircan

Euro kuru 3 Temmuz Pazar günü de en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Milyonlarca yatırımcı ve Euro'su olan vatandaş, son dakika fiyatları merak ediyor. 

1 Euro su bile olanlara şok! Euro/TL bugün ne kadar? 1 Euro kaç lira oldu? 3 Temmuz 2022 son dakika Euro kuru...

Döviz kurları geçtiğimiz haftayı yükselişle tamamladı. Euro/TL Cuma günü güne 17 lira 47 kuruştan başladı. Ardından kurda, euro bölgesi ve Avrupa birliği enflasyon verileri ile birlikte hareketlilik arttı. Hem yurt dışı harcamaları olanlar, hem de yatırım amaçlı döviz kullananlar merakla döviz kuru canlı rakamlarındaki son dakika gelişmelerini araştırıyor. 

Peki bugün Euro kaç lira? Euro kuru ne kadar 3 Temmuz 2022? Bugün 1 Euro kaç lira oldu? İşte ayrıntılar...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.