26 / 03 / 2023

14,18 ve 22 ayar altın bilezik fiyatları resmen çakıldı! Bu bilezikler kapış kapış satılıyor

14,18 ve 22 ayar altın bilezik fiyatları resmen çakıldı! Bu bilezikler kapış kapış satılıyor

Altın fiyatları bugün de deüşmeye devam ediyor. Gram, çeyrek, yarım, tam ve 14,18 ve 22 ayar altın fiyatları resmen çakıldı. Altın fiyatlarının düşmesi ile herkes bu bilezikleri kapış kapış alıyor. Peki 14,18 ve 22 ayar altın bilezik fiyatları ne kadar oldu? İşte 11 Ekim 2022 altın bilezik fiyat lisAltın fiyatları haftanın ikinci işlem günü de düşmeye devam ediyor.  Altın fiyatlarını yakından takip eden yatırımcılar düşüşü görür görmez hemen kapış kapış bu bilezikleri almaya başladı.  14,18 ve 22 ayar altın bilezik fiyatlarını merak edenler altın bilezik fiyatlarını araştırıyor. 

Bu haftaki iki kiritik gelişme altın fiyatları üzerinde etkili olacak. Çarşamba günü FED tutanakları açıklanacak, perşembe günü ise ABD enflasyon rakamları belli olacak. Bu gelişmeler altın piyasası üzerinde etkili olacak.

Bu kritik gelişmeler öncesi 14,18 ve 22 ayar altın bilezikleri ne kadar oldu? Altın bilezik fiyatı kaç lira? İşte 14,18 ve 22 ayar altın bilezik fiyat listesi  11 Ekim 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön