Accor otellerinin hedefinde The Stay var!

Accor otellerinin hedefinde The Stay var!Dünyada 5 bin 500, Türkiye’de 60’ın üzerinde oteli bulunan Accor otelleri, Türk markası The Stay’i hedef aldı. Accor Otelleri Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin’in Muzaffer Yıldırım’ın sahibi olduğu The Stay’i konsepti ile yurtdışına taşımak istediği ortaya çıktı.


Dünyada 5 bin 500, Türkiye’de 60’ın üzerinde oteli bulunan Accor otelleri radarına şimdi de Türk markası The Stay’i aldı. Uzun zamandır Türkiye’de bulunan Accor Otelleri Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin’in Muzaffer Yıldırım’ın sahibi olduğu The Stay’i konsepti ile yurtdışına taşımak istediği ortaya çıktı.

Yiğit Sezgin, Hürriyet’e yaptığı açıklamada, “Stay markası gözümüzün üstünde olduğu bir marka. İşletmeyi takip etmeye devam ediyoruz. Sahipleri de benim arkadaşım. Life style dendiğinde Türkiye’deki en iyi marka Stay.. Ancak şu anda masadayız gibi bir durum yok. Fırsatları değerlendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Accor otellerinin hedefinde The Stay var!

HOŞ VE KEYİFLİ

The Stay Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Yıldırım ise “Accor Grubu’nun bir Türk markasıyla ilgilenmesi bizi mutlu etti. Dünyanın en büyük otel gruplarından birinin The Stay markasını hedefe koyması hoş ve keyiflendiren bir şey. Biz de Türkiye’deki projelerimizi tamamlarken, yurtdışına da açılmayı hedefliyorduk. Sonrasında böyle bir durum oluştu” diye konuştu.

‘HAYIRLISI DİYORUZ’

İlk görüşmeyi yaptıklarından bahseden Yıldırım şu ifadeleri kullandı: “Önümüzdeki dönemde temasa devam edeceğiz. Bir Türk markası olarak dünyaının her yerine bu markamızı taşımak istiyoruz. The Stay olarak bu grupla birlikte farklı hedeflere ulaşabiliriz. İşbirliği gelişirse Londra, Miami, Roma, Los Angeles, New York gibi yerlerde olmayı amaçlıyoruz. Markayı satmak gibi bir durum yok. Onlar bizim de işin içinde olmamızı istiyor, işi patronlarıyla devam ettirmek istiyorlar. Onların talip oldukları şe The Stay’ın tarzı. Bu da bizi keyiflendiriyor, çok hoş bir şey. Bundan sonrası için olur ya da olmaz bilemeyiz ‘hayırlısı’ diyoruz.''

Accor otellerinin hedefinde The Stay var!

THE STAY MARKASI İLE 4 OTEL

Accor grubunun dünyada 110 destinasyonda 5 bin 100’den fazla otel, resort ve rezidansı mevcut. The Stay markası da Türkiye’de 4 oteli hizmet sunuyor. Bu oteller İstanbul’da Bebek, Ortaköy, Nişantaşı’nda ve İzmir’de Alaçatı’da bulunuyor.

Accor’dan Akfen GYO’ya destek!