Adnan Köşker Tatlıkuyu Sabit Pazarı'ndaki çalışmaları inceledi!

Adnan Köşker Tatlıkuyu Sabit Pazarı'ndaki çalışmaları inceledi!

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Tatlıkuyu Sabit Pazarı ve Eskihisar Macera Aksiyon Parkı’nda incelemelerde bulundu. Başkan Köşker, yetkililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı


Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, çalışmaların büyük oranda tamamlandığı Tatlıkuyu Sabit Pazarı’nın yanı sıra çalışmaların aralıksız sürdüğü Eskihisar Macera Aksiyon Parkı’nda incelemelerde bulundu. Belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran ve birim müdürlerinin de eşlik ettiği inceleme turunda Başkan Köşker, bilgi aldı. Yılsonuna bitmesi planlanan Macera ve Aksiyon Parkı’nda incelemelerde bulunan Köşker’in bir sonraki durağı Osman Hamdi Bey Müzesi oldu. 


TALİMATLAR VERDİ

Müzenin koruluk alanında yapılan peyzaj düzenlemelerini bir süre inceleyen Başkan Köşker daha sonra fen işleri müdürlüğünün yeni şantiye alanına geçti. Beylikbağı Bağdat Caddesi üzerinde yer alan fen işleri şantiyesinde birim müdürlerinden kentin farklı noktalarında devam eden fen işleri çalışmaları hakkında brifing alan Başkan Köşker, ilgililere çalışmalar hakkında gerekli talimatları verdi. 



Kocaeli Manşet