Ağaoğlu Gayrimenkul Uzmanlığı Eğitimi başladı!

Ağaoğlu Gayrimenkul Uzmanlığı Eğitimi başladı!

Gayrimenkul uzmanlığı sertifika programının ilk dersi 6 Aralık Cumartesi günü yapıldı. Başarılı olanların Ağaoğlu bünyesinde istihdam edileceği sertifika programının ilk dersi Ağaoğlu My Office’de gerçekleşti.


İnşaat sektörüne vizyon kazandırarak yön veren Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun, Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile hazırladığı gayrimenkul satış uzmanları yetiştirecek programın ilk dersi Ağaoğlu My Office projesinde gerçekleşti. Derse Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvanlı ve Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerem Alkin katıldı. ‘Gayrimenkul Uzmanlığı’ sertifika programının ilk dersinin katılımcıları daha sonra Ağaoğlu Şirketler Grubu Genel Müdürlüğü’ne gelerek projeleri yerinde inceleme fırsatını buldu.


Hasan Rahvalı: “Sektörümüze uzman bireyler yetişmeye öncülük edeceğiz”


Sertifika programının ilk dersine katılan Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı şöyle konuştu: “Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak sektör liderliğimize yakışır şekilde bu tarz projelere imza atmaya devam edeceğiz. Gayrimenkul sertifika eğitimleri sonunda başarılı olanları Ağaoğlu bünyesinde istihdam sağlayarak, büyümeye devam eden sektörümüze eğitimli, alanında uzman bireyler yetişmeye öncülük edeceğiz. Konusunda uzman kişiler tarafından verilecek eğitimlerde Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun deneyimli satış uzmanları ve satış müdürleri de bilgi ve tecrübelerini eğitime katılan arkadaşlarımızla paylaşacaklar. Konutder üyesi diğer şirketler de, bu eğitimi başarıyla bitiren arkadaşlarımıza iş imkânı tanıyacak’’ dedi.


‘Gayrimenkul Uzmanlığı’ sertifika programının ilk dersinde konuşan Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerem Alkin, “Sektör lideri Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun üniversitemizle birlikte bu sertifika programını öncülük etmesinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Programa katılan arkadaşlarımızı sektörü anlamış, deneyim kazanmış, mesleğinde uzman arkadaşlar olarak mezun etmeyi amaçlıyoruz. ‘Gayrimenkul uzmanlığı’ sertifika programının diğer kuruluşlara örnek teşkil etmesini ve sürdürülebilir olmasını diliyoruz’ dedi.


Nişantaşı Üniversitesi’nde, 8 hafta sürecek sertifika programında katılımcılar, ‘Dünya’da ve Türkiye’de gayrimenkul sektörü ne durumda?’, ‘Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun sektör liderliği’, ‘Etkin iletişim ve algı yönetimi’, ‘Müşteri ilişkileri yönetimi’, ‘Konuşma sanatı ve beden dili’, ‘Yüzler ve isimler’, ‘Takım çalışması ve motivasyon’, ‘Sağlıklı yaşam, kişisel trendler’, ‘Pazarlama ve satış teknikleri’, ‘Birebir satış’, ‘Gayrimenkul sektörü mevzuatı’, ‘Gayrimenkul değerlendirme’, ‘Bütçe planlama ve fiyatlandırma’ gibi hem satışa hem de sektöre yönelik eğitimler alacak.