Akel Züchex Fuarı'nda 40 değişik model sergileyecek!

Akel Züchex Fuarı'nda 40 değişik model sergileyecek! Akel Züchex Fuarı'nda 40 değişik model sergileyecek!

Türkiye’nin ilk davul fırın üreticisi Akel, Züchex Fuarı’nda elektrikli Izgara, barbekü, davul fırın, midi fırın, ocak, kavurma sacı ve pizza tavasının da aralarında bulunduğu 40 değişik ürününü sergileyecek. Akel, yeni elektrikli ocağını da ilk defa fuaTürkiye’de davul fırın denilince akla gelen ilk marka olan Akel, geniş ürün gamıyla bu yıl 24’üncüsü düzenlenen Uluslararası Züccaciye & Hediyelik Eşya ve Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı’nda (Züchex) yerini aldı. Akel, fuarda elektrikli Izgara, barbekü, davul fırın, midi fırın, ocak, kavurma sacı ve pizza tavasının da aralarında bulunduğu 40 değişik ürününü sergileyecek. 19-22 Eylül tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen Züchex’de, Akel ürünlerini 7. Hall’de A03 nolu stand da görmek mümkün.


Elektrikli ocakta devrim yapacak


Züchex’e bu yıl altıncı kez katıldıklarını söyleyen Akel Elektrikli Ev Aletleri Genel Müdür Yardımcısı Yaşar Gümüşoluk, “Bu yıl fuarda yaklaşık bir yıldır üzerinde çalıştığımız yeni elektrikli ocağımızı tanıtacağız.  Bu ürünün kalite ve fiyat yapısıyla kendi segmentinde ciddi bir seçenek oluşturup satışlarımıza katkı yapacağını düşünüyoruz” dedi. 

Fuarda yeni iş bağlantıları kurmayı hedeflediklerini belirten Gümüşoluk, bu amaçla yerli ve yabancı bayilerle toplantılar da yapacaklarını anlattı. Akel markasıyla bugün üç ana ürün grubunda üretim yaptıklarını söyleyen Gümüşoluk, “Fırın grubunda yıllık 300 bin adet,  ocak grubunda 400 bin adet, barbekü ve ızgara grubunda ise 600 bin adet üretim kapasitemiz var. Üretimimizin yüzde 50’sini yurtdışına ihraç ediyoruz” diye konuştu.