Aktaş İnşaat'ın yeni yatırımı Clarion Hotel&Suites Şişli'de!

Aktaş İnşaat'ın yeni yatırımı Clarion Hotel&Suites Şişli'de! Aktaş İnşaat'ın yeni yatırımı Clarion Hotel&Suites Şişli'de!

İstanbul, Bodrum ve Manisa'da başarılı pek çok projeye imza atan Aktaş İnşaat, artık turizm sektöründe de faaliyet gösterecek. Grubun Türkiye'deki ilk oteli olan Clarion Hotel & Suites Şişli İstanbul'da açıldı.İstanbul, Bodrum ve Manisa'da başarılı pek çok projeye imza atan Aktaş İnşaat, artık turizm sektöründe de faaliyet gösterecek. Grubun Türkiye'deki ilk oteli olan Clarion Hotel & Suites Şişli İstanbul'da açıldı. 

İstanbul Vali yardımcıları Kazım Tekin ve İsmail Gültekin, Anadolu Adliyesi Başsavcısı Celal Avar, Şişli Emniyet Müdürü Melih Ekici'nin de katıldığı açılış kokteylinde Aktaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı MeHrnet Aras ile Clarion Hotel & Suites Genel Müdürü Dilaver Doğru kurdeleyi birlikte kestiler. Geceye Choice Hotels International CEO'su Stephen P.Joyce, Choice Hotels International Başkan Yardımcısı Mark Pearce ile turizm ve inşaat sektörünün önde gelen isimlerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Aktaş inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aras, Choice Hotels ile yaptıkları anlaşmadan dolayı heyecan ve mutluluk duyduklarını belirterek Clarion Hotel & Suites Şişli ile birlikte İstanbul'a yepyeni hizmet anlayışı getirdiklerini söyledi. Clarion Hotel & Suites İstanbul Şişli'nin 45'i suit olmak üzere 135 odası bulunuyor. Farklı bir konsept ile hizmete giren otelde, tüm odalar 30m2'den büyük olarak tasarlandı. Clarion Hotel & Suites İstanbul Şişli'nin 70m2 ve 120m2 süitleri de bulunuyor. Tesiste 200 kişilik restoran ve 200 kişiye kadar kapasitesi bulunan toplantı salonları yer alıyor. Hürses