17 / 08 / 2022

Altın fiyatları rekora mı koşuyor? Elinde gram, çeyrek ve tam altını olanlar zengin oldu! Altın fiyatlarında son dakika!

Altın fiyatları rekora mı koşuyor? Elinde gram, çeyrek ve tam altını olanlar zengin oldu! Altın fiyatlarında son dakika!

Altın fiyatları haftanın son işlem gününde tekrar yükselişe geçti. Dün akşam Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın, ekonomiye yönelik atılacak yeni adımların açıklanması ile düşüşe geçen altın fiyatları bugün tekrar yükseldi Peki gram altın, çeyrek altın, yarım altın ne kadar?Altın fiyatları bu sabah güne yükselişle başladı Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın, ekonomiye yönelik atılacak yeni adımlarını açıklamaının ardondan tekrar yükselişe ggeçen altın yatıırmcısının yüzünü güldürmeyi başardı.

Dün gram altın1022 lira seviyelerine kadar  gerilerken çeyrek altın 1652 lira olmuştu.

Peki gram altın, çeyre altın, yarım altın ve tm altın ne kadar? İşte son dakika altın fiyatları 10 Haziran 2022...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.