Altın fiyatlarında ilk tepki! ABD'deki o veriler açıklandı!

Altın fiyatlarında ilk tepki! ABD'deki o veriler açıklandı!

2022'de altın fiyatlarında dalgalı bir seyir kaydedilirken, ABD'de tarım dışı istihdam ve işsizlik verilerinin açıklanmasıyla altın fiyatları yeniden hareketlendi. Peki altın fiyatları ABD verilerinden sonra nasıl bir tepki gösterdi? Altın fiyatlarını gelecek süreçte neler bekliyor?2022'de altın fiyatlarında dalgalı bir seyir kaydedilirken, ABD'de tarım dışı istihdam ve işsizlik verilerinin açıklanmasıyla altın artışa geçti. 

Yeni Akit Gazetesi'nde yer alan habere göre; altın yatırımcılarının gözü, dün Türkiye saati ile 16:30'da açıklanan ABD tarım dışı istihdam ve işsizlik verisindeydi. ABD tarım dışı istihdam verisi zayıf gerçekleşirken; işsizlik ise yüzde 4,2'den yüzde 3,9'a düştü.

Altın fiyatlarında ilk tepki! ABD deki o veriler açıklandı!

Peki altın fiyatları ABD verilerinden sonra nasıl bir tepki gösterdi? Altın fiyatlarını gelecek süreçte neler bekliyor? Altın fiyatları yükselecek mi? İşte ayrıntılar...   


 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.