10 / 12 / 2022

Altın fiyatlarında ters dalga! Elinde 1 gram bile altını olan acil bakın! 10 Eylül 2022 altın fiyatları son dakika

Altın fiyatlarında ters dalga! Elinde 1 gram bile altını olan acil bakın! 10 Eylül 2022 altın fiyatları son dakika

Altın fiyatları hafta sonunun ilk gününde de yakından takip ediliyor. Yatırımcılar uzun zamandır altın fiyatlarının yükselmesini bekliyordu. Dün altın fiyatları yükselişe geçti. Peki bugün gram altın, çeyrek altın, yarım altın tam altın ne kadar? İşte 10 Eylül 2022 altın fiyatları...Altın fiyatları dün yükselmeye başaldı. Perşembe günü açıklanan Avrupa Merkez Bankası kararından sonra altın fiyatları  yükselmeye vaşladı. 10 Eylül Cumartesi günü altın fiyatları yukarı yönlü hareket ediyor.

Peki bugün gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve ata altın ne kadar? İşte 10 Eylül 2022 altın fiyatları...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön