Anıl İnşaat Adana'da kentsel dönüşüm hazırlığında!

Anıl İnşaat Adana'da kentsel dönüşüm hazırlığında!Adana'da kentsel dönüşüm hareketliliği devam ediyor. Dönüşüm projesine dâhil edilen mahallelerde belediyeden çıkacak karar ile plan uygulamaya konulacak.


Adana'da kentsel dönüşüm hareketliliği devam ediyor. Dönüşüm projesine dâhil edilen mahallelerde belediyeden çıkacak karar ile plan uygulamaya konulacak. 


Müteahhitler ise proje kapsamında mahalle sakinleri ile konuşmaya aylar öncesinden başladı. Firmalar evleri tek tek gezerek anlaşmaya varmaya çalışıyor. Bu firmalardan biri de Anıl İnşaat. Geçtiğimiz Pazar günü  Adana  Garden Hotel'de Gazipaşa Mahallesi sakinleri ile buluşan firma sahibi Dilaver Şaşkın, düzenlediği kahvaltı etkinliğinde sakinlere projelerinden bahsetti. Yapılacak inşaatın planlamasından, arsa ve parsel konularına kadar birçok konu masaya yatırıldı. Şaşkın; "Biz yüzde elli pay ile normal olan karşılığı vererek ev sahiplerinin hakkını korumaya çalışıyoruz. Gazipaşa Mahallesi'nde 26 ev ile anlaşma yapacağız. Yaptığımız işi en doğrusu ile sunmak için bu etkinliği düzenledik. Katılan herkese teşekkür borçluyuz. Eğer anlaşma sağlanırsa önümüzdeki aylarda imar açıldığı zaman çalışmalara başlayacağız" dedi. 


Güneş