07 / 07 / 2022

Ankara'da rezidans kavramı öne çıkıyor!

Ankara'da rezidans kavramı öne çıkıyor!

Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç “Artık çok amaçlı ve yaşam kültürünü yükselten projeler tercih ediliyor” dedi.Yeni nesil konut anlayışının değiştiğini ve hem Ankara’da hem de Türkiye’de bu noktada tercihlerin şekillendiğini söyleyen Wind  Ankara  Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç “Artık çok amaçlı ve yaşam kültürünü yükselten projeler tercih ediliyor” dedi.


Vatandaşların kendilerine sosyal anlamda daha fazla zaman ayırmaya başladıklarını ve çalışma saatleriyle paralel olarak konut anlayışlarında değişiklik yaşandığını anlatan Bünyamin Gelgeç “Bunun doğal sonucu olarak, sosyal aktiviteleri ve imkânları olan projeler tercih ediliyor. Rezidans projelerini diğer projelerden ayıran özellik, birçok yaşam alanını sakinlerine sunmasıdır. Yaşam merkezi, sosyal aktivite alanları ile konforlu bir yaşam alanının kapılarını aralayan projeler gerçek anlamda fark yaratmaktadır” ifadelerini kullandı.


Her türlü yapıyı barındıran konutlar tercih ediliyor

Konut sahibi olmak isteyenlerin, günümüzde her türlü yaşam alanını barındıran yapılara yöneldiğinin altını çizen Gelgeç “Günümüzde müstakil evin rahatlığını isteyen ve aynı zamanda da kule projelerine yönelen bir kesim bulunmakta. Bu yönelişin sebebi olarak ise karşımıza; kaliteli ve güvenilir hizmet, lüks donanımların yanı sıra sunulan sosyal imkânlar çıkıyor. Bunun yanı sıra rezidansların kira getirisinin yüksek olması ve yatırım için güzel bir alternatif olması da alıcıların yönelmesinin başlıca sebeplerinden.”


Keyif Dolu Ve Konforlu Yaşam

Konfor sağlayacak her türlü unsurun Wind Ankara’ya dahil edildiğini belirten Bünyamin Gelgeç “Botanik alan ile ahenk içindeki tam müstakil villalarda; özel fitness alanı, sauna ve jakuzi olanakları ile Wind Ankara'da huzur tam anlamıyla yaşanılır kılındı. Bu noktadan hareketle bizde projemizde her türlü detaya yer verdik ”diye konuştu. Özellikle büyük şehirlerde ve çok katlı yapılarda otopark sorununun aileleri bezdirme noktasına getirdiğine de değinen Gelgeç “ Wind Ankara kulede her daire için 4 araçlık otopark alanı, müstakil villalarda ise 6 araca kadar özel kapalı otopark alanı sağlanmış olup, otopark alanları site içi görselliğe dahil olmayacak şekilde yer altında konumlandırılmıştır” ifadesini kullandı.