Antalya Kundu'daki Ters Ev'e 2020'de yeni konsept!

Antalya Kundu'daki Ters Ev'e 2020'de yeni konsept!

Antalya'nın turistik bölgesi Kundu'daki Ters Ev, 2020 yılı için konseptini değiştiriyor. Geçtiğimiz yıl 15 bin kişi tarafından ziyaret edilen aksiyon evi, 2-20 Mart tarihlerinde yenilenecek.


Ev eşyaları, mutfak ve banyolarının ters olarak monte edilen ve fotoğraf karelerinde, gezenlerin tavanda yürüme görüntüsüyle ilgi çeken Antalya'da bulunan Ters Ev, konseptini yeniliyor. Geçtiğimiz yıl 15 binin üzerinde yerli- yabancı tatilci tarafından ziyaret  edilen Ters Ev yeniden tasarlanacak.

Antalya Kundu

Hürriyet'te yer alan habere göre; yepyeni konseptle aksiyon meraklılarına farklı bakış açısı sunulurken, merkezin kurucusu Kaan Karahan, tadilat süresi boyunca Ters Ev'in ziyarete kapatılacağını açıkladı. 2-20 Mart'ta kapalı olacak Ters Ev'in tüm odaları ve iç dekorasyonu yenilenecek.

Antalya Kundu

Ziyaretçilerin Ters Ev'e ilgisini sıcak tutmanın tek yolunun dekorasyon yenilemek olduğunu, bunu da senede 3 kez yenilediklerini söyleyen Kaan Karahan, "Ters Ev'e gerek ailesi gerek arkadaşlarıyla gelen ziyaretçilerimiz eşsiz bir fotoğraf deneyimi yaşıyor.

Antalya Kundu

Bir defa gelenin tekrar gelmesini sağlamak için dekorasyonumuzu sık sık yenilememiz gerekiyor. 2019 yılı içinde 3 kez dekor yeniledim. Geçen yıl 15 bin kişi ziyaret etti" şeklinde konuştu.