07 / 07 / 2022

Arçelik'ten HP ultra hijyen plus ınverter split klimaya 1000 TL'lik indirim! İşte 8 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Arçelik'ten HP ultra hijyen plus ınverter split klimaya 1000 TL'lik indirim! İşte 8 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Arçelik'ten 18465 HP ultra hijyen plus ınverter split klimaya 1000 TL indirim geldi. Peki, split klima fiyatları ne kadar oldu? İşte 8 Mayıs 2022 fiyat listesi...Arçelik, HP ultra hijyen plus ınverter split klimaya 1000 TL indirim yaptı. split klimaya HomeWhiz uygulaması ile evinizdeki akıllı klimalarınızı uzaktan çalıştırabilir, güncel durumlarını kontrol edebilir, otomatize kurallar belirleyebilir ve ek fonksiyonlara erişebilirsiniz. HP ultra hijyen plus ınverter split klima, dahili iyonizer sayesinde havanın kalitesini artırmaya yardımcı oluyor. İyonizer, sağlığa zararlı partiküllerin ve alerjenlerin giderilmesinde katkıda bulunurken, ortamdaki kaliteli hava sayesinde solunum problemleri gibi sorunları en aza indiriyor. Ayrıca düzenli olarak bakım ve temizliğinin yapılması soluduğumuz havanın kalitesini artırarak daha ferah ve konforlu bir ortamda olduğunuzu split klima ile hissedebilirsiniz.

Arçelik ten HP ultra hijyen plus ınverter split klimaya 1000 TL lik indirim! İşte 8 Mayıs 2022 fiyat listesi...

18465 HP ultra hijyen plus ınverter split klimanın mükemmel enerji tasarrufu kapasitesi artırılmış ısı esanjörü ve yüksek verimlilik sağlayan DC motor ile yüksek performansla mükemmel enerji tasarrufu elde ediliyor. Inverter split klima, 3D auto dikey ve yatay hava kıvrımı 3D auto, tek tuş ile programlanır ve 3 motor, 3 ayrı hava akımı kontrolü sağlıyor. Eşit ve sessiz hava akımı, odanın her köşesine iletebilirsiniz.

Peki,18465 HP ultra hijyen plus ınverter split klima fiyatları ne kadar oldu? Özellikleri neler? İşte 8 Mayıs 2022 fiyat listesi...