Athletic-O Towers ev fiyatları!

Athletic-O Towers ev fiyatları!

Firma: Dumankaya İnşaat

Proje: Athletic-O Towers

Athletic-O Towers ev fiyatları kapsamında yer alan dairelerden stüdyoların fiyatları şu an yürütülen kampanyaya özel olarak 131 bin TL'den değil 99 bin 750 TL'den satılıyorİstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirilen konut projesi Athletic-O Towers,  Dumankaya İnşaat  tarafından inşa ediliyor.  Athletic-O Towers  ev fiyatları kısmından önce projeden bahsedelim. 


Athletic-O Towers Evleri kapsamında toplamda 2 kule bulunuyor. Athletic-O Towers Konutları kapsamında kuleler 28 katlı ve de 32 katlı tasarlandı. 


Ön satışların başladığı Athletic-O Towers Evleri Bahçeşehir projesi kapsamında toplamda 630 konut yer alıyor. 


Athletic-O Towers Evleri Bahçeşehir satılık daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salondan meydana geliyor. 


Athletic-O Towers Evleri Bahçeşehir kapsamında oyun alanları, spor alanları, tenis kortu, voleybol sahası, kapalı otopark, yüzme havuzu, yürüyüş yolları ve basketbol sahası bulunuyor. 


Athletic-O Towers ev fiyatları!

Athletic-O Towers ev fiyatları kapsamında yer alan konutların fiyatları kampanya dahilinde stüdyolar için fiyatlar 131 bin TL'den değil 99 bin 750 TL'den satışa sunuluyor. 


Athletic-O Towers Evleri Bahçeşehir ödeme koşulları kapsamında banka kredisi kullanılarak vadelendirme yapılıyor. Athletic-O Towers Evleri Bahçeşehir teslim tarihi 2016 senesinin Kasım ayı olarak belirlendi. 


Athletic-O Towers Evleri Bahçeşehir adres : Sanayi Mah., Hoşdere-Bahçeşehir Yolu No:22, Esenyurt/Istanbul - Europe


Athletic-O Towers Evleri Bahçeşehir iletişim

Tel  : 0212 672 88 98 

Web: http://www.dumankaya.com/


projeye sor