03 / 07 / 2022

Bank of America'dan kripto para uyarısı!

Bank of America'dan kripto para uyarısı!

Bank of America stratejistleri son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto paralar, teknoloji hisseleri, paladyum ve tarihi olarak riskli varlıklarda balonun eş zamanlı şekilde patladığını bildirdi.Bank of America stratejistleri son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto paralar, teknoloji hisseleri, paladyum ve tarihi olarak riskli varlıklarda balonun eş zamanlı şekilde patladığını bildirdi.

Bloomberg HT'nin aktardığıan göre, stratejistlere göre spekülatif alanlardaki geri çekilme Fed'in sıkılaşma patikasında hızlanma kararına karşı son zamanlarda sık sık gündeme gelen yatırımcıların pozisyon almasından sonra geldi.

Bank of America dan kripto para uyarısı!

Infrastructure Capital Advisors Portföy Yöneticisi Jay Hatfield de konuyla ilgili olarak yaptığı önemli açıklamalarda Fed'in likiditeyi kısmasının hisse risk primleri ve faiz oranlarının yükselmesine sebep olacağını, yaşanan bu durumun teknoloji hisseleri, fenomen hisseler ve kısmen kripto varlıklar üzerinde etki yaratacağını söyledi.

Fiyatlar Patladı: Binance'den 2 Yeni Altcoin!Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.