27 / 05 / 2022

Başakşehir Emlak Çadırı satılık!

Başakşehir Emlak Çadırı satılık!

Firma: İlgi Yönetim

Proje: Emlak Çadırı

Başakşehir Emlak Çadırı satılık daire fiyatları 99 bin TL olarak belirlendi. İlgi yönetim imzası ile her yıl düzenlenecek olan projede başvurular 29 Mayıs Cuma gününe kadar devam edecek.Emlak Çadırı ile sıfır ve kullanıma hazır, hemen teslim ve iskanı alınmış konut, ofis ve dükkanlar 31 Mayıs Pazar günü saat 10:00'da satışa çıkacak. Müzayede  Emlak Çadırı  satış ofisinde gerçekleşecek.


Başakşehir Emlak Çadırı satılık daire sayısı 220 adet, dükkan ve ofis sayısı ise toplamda 20 adetten oluşuyor. Bu yıl ilki yapılacak olan proje  İlgi Yönetim  imzası taşıyor.


Emlak Çadırı 2015'te açık artırmaya sunulacak olan konutlar Medikule İstanbul içerisinde, ofisler Merkez Kayaşehir Plaza içerisinde, dükkanlar ise Merkez Kayaşehir AVM içerisinde bulunuyor.


Kayaşehir Emlak Çadırı başvuruları www.emlakcadiri.com web sitesi üzerinden 29 Mayıs Cuma gününe kadar kabul edilecek. Projede bağımsız bölümün katına, büyüklüğüne, yönüne bakılmaksızın tek fiyat uygulanıyor.


Başakşehir Emlak Çadırı satılık konut fiyatları 99 bin TL, ofis fiyatları 149 bin TL, dükkan fiyatları ise 199 bin TL olarak belirlendi. 


Müzayede:

Tarih:   31 Mayıs Pazar

Yer:      Başakşehir - Olimpiyat Stadı Yolu Kayaşehir Girişi Medikule İstanbul ‘‘Emlak Çadırı Satış Ofisi’’ Başakşehir

Saat:    10:00


Telefon: 444 61 71 

Web sitesi: www.emlakcadiri.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor