05 / 12 / 2022

Batı Mahal Evleri adresi!

 Batı Mahal Evleri adresi!

Firma: Yalçınlar Group

Proje: Batımahal

Yalçınlar Group imzası ile yükselen proje toplam 400 dönüm arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Batı Mahal Evleri adresi kapsamında İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de inşa ediliyor.Sosyal alanları arasında projede masaj odaları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, fitness center, Türk Hamamı, kafe, restaurant gibi ortak yaşam alanlarına yer veriliyor. 


3 farklı tipte tasarlanan projede Ilara villa seçeneği 647 metrekare, Jasmine villa seçeneği 556 metrekare,  Katie villa seçeneği 526 metrekare olarak dizayn edildi.


Konutların 890 bin dolar + KDV olarak satışa sunulduğu projede bahça alanları 45 metrekare ile 60 meterkare arasında değişiklik gösteriyor. Proje  Yalçınlar Group  imzası ile yükseliyor. 


İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de inşa edilen proje toplam 400 dönüm arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projede lk etap teslimleri 18 ay sonra, 2. etap teslimleri 2 yıl sonra yapılacak.


Batı Mahal Evleri 3. etap teslimleri sonra gerçekleşmesi öngörülüyor. Projede lokasyon bilgisi kapsamında proje havaalanına 20 dakika, TEM’e 5 dakika, Mahmutbey gişelere 10 dakikalık mesafede bulunuyor. 


Batı Mahal Evleri adresi!

Büyükçekmece Göl Mevkii, M.Yeşilgül Cad. Pelican Hill Batı Mahal Malikaneleri 34500 Büyükçekmece - İSTANBUL


Batı Mahal Evleri iletişim

Tel: 0212 886 19 00

Web: www.batimahal.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor

Geri Dön