Batışehir Rezidans daire fiyatları!

Batışehir Rezidans daire fiyatları!


Firma: Egeyapı Group


Batışehir Rezidans daire fiyatları 365 bin TL'den başlıyor. Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta inşa edilen projede 5 bin TL peşinatla ödeme yapılabiliyor.


Konutların stüdyo, 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1 ve 5+1 dubleks şeklinde dizayn edildiği Batışehir Residence'de 120 ay vadeli banka kredisi kullanabilmek mümkün.


Batışehir Rezidans daire fiyatları kat ve cephelerine göre değişiyor. Teslimlerin hemen gerçekleştiği projede 3 bin 226 tane konut ve alışveriş caddesi bulunuyor. 


Ege Yapı Group imzası ile hayata geçirilen Batışehir Evleri Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy’den metro ile 15 dakikalık mesafede yer alıyor. Projede 5 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 


TEM Otoyolu’nun yanında olan Bağcılar Batışehir'de dört fitness center, 7 /24 kapalı devre güvenlik sistemi, peyzaj sulama sistemleri, bir voleybol sahası, üç tenis sahası, açık ve bir kapalı basketbol sahası gibi sosyal kullanım alanları sunuluyor. 


Batışehir Rezidans daire fiyatları 365 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İstanbul'un Bağcılar ilçesinde, 3 etap halinde yükselen projede 60 ay vade farkı olmadan taksit fırsatı sağlanıyor. 


Ege Yapı Batışehir adres: Göztepe mah. İstoç Oto Center yanı No:10 Bağcılar / İstanbul


Batışehir satış ofisi telefon: 0850 222 53 43

Web: www.batisehir.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com