03 / 07 / 2022

Benzin ve LPG'ye bugün zam geldi mi? Opet, Total, BP ve Petrol Ofisi 18 Mayıs 2022 fiyat listesi

Benzin ve LPG'ye bugün zam geldi mi? Opet, Total, BP ve Petrol Ofisi 18 Mayıs 2022 fiyat listesi

Benzin ve LPG'ye beklenen zam dün geldi. Peki, benzin, LPG ve motorin fiyatları ne kadar oldu? İşte Opet, Shell, Total, BP ve Petrol Ofisi 18 Mayıs 2022 fiyat listesi...Araç sahipleri son dakika akaryakıt fiyatlarını merakla takip ediyor. Milyonlarca sürücü yola çıkmadan önce güncel benzin, motorin ve LPG litre fiyatlarını araştırıyor. 

Benzin ve LPG ye bugün zam geldi! Benzin 23 TL ye dayandı! Opet, Total, BP ve Petrol Ofisi 17 Mayıs 2022 fiyat listesi

Akaryakıt fiyatlarında zam dalgası devam ediyor. Rusya ve Ukrayna savaşı ile küresel enflasyon sebebiyle ham petrol fiyatlarının 110 doları geçmesi akaryakıta zam olarak yansıyor. Böylece benzinin litre fiyatında dün itibariyle geçerli olmak üzere 1 lira 70 kuruş zam yapıldı. 

Peki, güncel akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Benzin, motorin ve LPG'nin litre fiyatları bugün kaç TL? İşte milyonlarca kişinin merak ettiği o soruların cevapları...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.