01 / 07 / 2022

Benzin ve LPG'ye bugün zam geldi! Benzin 23 TL'ye dayandı! Opet, Total, BP ve Petrol Ofisi 17 Mayıs 2022 fiyat listesi

Benzin ve LPG'ye bugün zam geldi! Benzin 23 TL'ye dayandı! Opet, Total, BP ve Petrol Ofisi 17 Mayıs 2022 fiyat listesi

Benzin ve LPG'ye beklenen zam bugün geldi. Peki son dakika benzin, LPG ve motorin fiyatları kaç lira oldu? İşte Opet, Total, Shell, BP ve Petrol Ofisi 17 Mayıs 2022 fiyat listesi...Pinar Demircan

Araç sahipleri son dakika akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Milyonlarca sürücü yola çıkmadan önce güncel benzin, motorin ve LPG litre fiyatlarını merak ediyor. 

Benzin ve LPG ye bugün zam geldi! Benzin 23 TL ye dayandı! Opet, Total, BP ve Petrol Ofisi 17 Mayıs 2022 fiyat listesi

Akaryakıt fiyatlarında zam dalgası sürüyor. Rusya ve Ukrayna savaşı ile küresel enflasyon nedeniyle ham petrol fiyatlarının 110 doları geçmesi akaryakıta zam olarak yansıyor. Bu kapsamda benzinin litre fiyatında bugünden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 70 kuruş zam yapıldı. 

Peki güncel akaryakıt fiyatları kaç lira oldu? Benzin, motorin ve LPG'nin litre fiyatları bugün kaç lira? İşte milyonlarca kişinin merak ettiği o soruların yanıtları...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.