Benzine 1 lira 68 kuruş, LPG'ye 40 kuruş zam geliyor! Opet, Total, Shell ve Petrol Ofisi 14 Mayıs 2022 fiyat listesi

Benzine 1 lira 68 kuruş, LPG'ye 40 kuruş zam geliyor! Opet, Total, Shell ve Petrol Ofisi 14 Mayıs 2022 fiyat listesi

Milyonlarca araç sahibinin yakından takip ettiği benzin, motorin ve LPG fiyatlarında yeni bir gelişme yaşandı. Benzin ve LPG'ye pazartesi günü zam gelmesi bekleniyor. İşte Opet, Total, BP ve Petrol Ofisi 14 Mayıs 2022 fiyat listesi...Pinar Demircan

Milyonlarca araç sahibinin yakından takip ettiği benzin, motorin ve LPG fiyatlarında yeni bir gelişme yaşandı. Akaryakıt fiyatlarına sık sık gelen zamlar gündemden düşmüyor. 

Benzine 1 lira 68 kuruş, LPG ye 40 kuruş zam geliyor! Opet, Total, Shell ve Petrol Ofisi 14 Mayıs 2022 fiyat listesi 

Son dönemde benzin, motorin ve LPG'ye peşpeşe gelen zam haberlerine bir yenisi daha eklendi. Buan göre pazartesi günü benzin ve motorine yeni bir zam gelmesi bekleniyor. 

Peki benzin ve LPG'ye ne kadar zam gelecek? Benzin ve LPG'nin litre fiyatı kaç lira olacak? İşte ayrıntılar...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.