Beylikdüzü Olimpik Spor Kompleksi yakında açılacak!

Beylikdüzü Olimpik Spor Kompleksi yakında açılacak! Beylikdüzü Olimpik Spor Kompleksi yakında açılacak!

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, 30 Mart seçimlerinden galip gelmesi halinde metro, kavşak ve otopark projelerine hayat vereceğini vurguladı. Uzun, Beylikdüzü Olimpik Spor Kompleksi'ni de yakında devreye alacaklarını aktardı...
Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, 30 Mart seçimlerinden galip gelmesi halinde metro, kavşak ve otopark projelerine hayat vereceğini vurguladı.


Yusuf Uzun, katıldığı TV programında projelerini su ürünleri hali, devlet hastanesi, Beylikdüzü Üniversitesi, teleferik, İDO iskelesi, battı çıktı olarak açıkladı. Uzun, Yeşil Vadi Şehir Parkı’nda botanik bahçesi, Beylikdüzü Olimpik Spor Kompleksi ve Arıtma Kolektörü’nü de yakında devreye alacaklarını da aktardı.


Beylikdüzü’nün üç beldeyi bünyesinde topladığını anlatan Yusuf Uzun, “Beldelerin entegrasyonunun tamamlanmasından sonra büyük bir ivme ile hizmete yöneldik.” dedi. İlaveten ilçede tüm yolları yeniden ele aldıklarını, 90 park yaptıklarını dile getirdi.


Uzun, Beylikdüzü’nde bir yandan eğitim ve imar diğer yandan sosyal ve kültürel alanda pek çok hizmetleri olacağını belirtti.


 

Bugün