09 / 08 / 2022

Bitcoin'de kritik Temmuz açıklaması! Yatırımcılara şok! Bu seviyeye ulaşacak! 

Bitcoin'de kritik Temmuz açıklaması! Yatırımcılara şok! Bu seviyeye ulaşacak! 

Kripto topluluğu, 31 Temmuz 202 tarihi için kriptoların devi Bitcoin ile ilgili çarpıcı bir tahminde bulunarak yatırımcıların dikkatini çekti. Peki Bitcoin yükselir mi, düşer mi? Bitcoin'de neler olacak? Bitcoin değerlenir mi? İşte Bitcoin'le ilgili dikkat çeken o tahmin... İşte ayrıntılar..Bitcoin (BTC) fiyatı Haziran 2022'de 20 bin dolarlık kritik destek seviyesinin altına gerilemesinin ardından, kripto tüccarları ve yatırımcıları, amiral gemisi kriptoyla ilgili aşağı yönlü baskı uygulaması sürerken, dibin nerede olduğunu merak edip araştırmalara başladı. 

Bitcoin de kritik Temmuz açıklaması! Yatırımcılara şok! Bu seviyeye ulaşacak! 

Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 tarihi için kriptoların devi Bitcoin ile ilgili çarpıcı bir tahminde bulunarak yatırımcıların dikkatini çekti. 

Peki Bitcoin yükselir mi, düşer mi? Bitcoin'de neler olacak? Bitcoin değerlenir mi? İşte Bitcoin'le ilgili dikkat çeken o tahmin...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.