27 / 05 / 2022

Bitcoin'in değeri artacak mı?

Bitcoin'in değeri artacak mı?

Kripto para piyasalarında hareketlilik devam ediyor. Yatırımcılar Bitcoin'i ve diğer kripto paraları dikkatle izliyor. Peki kripto paraları gelecekte neler bekliyor? Bitcoin'de tablo iyimser mi? Bitcoin yeniden değerlenecek mi? İşte kripto paralarla ilgili son durum ve gelecek öngörüleri...İyimser tablo yok oluyor

Bitcoin in değeri artacak mı?

Bitcoin'de ve kripto para piyasalarında gerçekleşen düşüş trendi yatırımcıların beklentilerinin de düşmesine neden oldu. ABD merkezli yatırım bankası JP Morgan'ın yaptığı anketin sonuçlarına göre; yatırımcıların yüzde 45’inin Bitcoin için sene sonu beklentisi 40 bin doların altında olurken, yüzde 5’i sene sonu beklentisini 100 bin dolar seviyesinde olarak açıkladı.

Emlakta 2022 nasıl geçecek?

Bitcoin yıl sonunda 100 bin dolara ulaşacak mı?

Kripto para yasa tasarısıyla neler değişecek?Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.