15 / 08 / 2022

Bizimevler 9 projesi geliyor! Yeni proje!

Bizimevler 9 projesi geliyor! Yeni proje!

Firma: İhlas Holding

Proje: Bizimevler 9

İnşaat sektöründe 30 yıllık tecrübesiyle bir çok projeye imza atan İhlas Holding, Avcılar'ın Firüzköy Mahallesi'nde yeni projesine başlıyor. Mayıs ayında satışa çıkması planlanan Bizimevler 9 projesinde teslimler 36 ay içerisinde gerçekleşecek.İhlas Holding A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) arsa karşılığı hasılat paylaşımı sözleşmesi hakkında açıklama yaptı. 

İnşaat sektöründe 30 yılı geride bırakan 20 binden fazla aileyi ev sahibi yapan İhlas İnşaat, yeni projelerine hız verdi. 2021 yılında 3 projesini teslim etmeye hazırlanan firma, yeni projesi için start verdi. 

Bizimevler 9 projesi geliyor! Yeni proje!

Firüzköy'de yeni hayat

Büyükçekmece’de "Bizim Evler Güzelce", Beylikdüzü’nde "Marmara Evleri 4" ve Ispartakule’de "Bizim Evler 8" projelerinde daire teslimlerine bu yaz başlayacak İhlas Yapı, daha önce 5 bini aşkın teslimata ve üç projeye imza attı. Birinci sınıf inşaat kalitesinin yanı sıra huzurlu, nezih ve ayrıcalıklı aile hayatı konseptine de önem veren şirket yeni projesine Avcılar Firüzköy'de başlıyor.

Bizimevler 9 projesi geliyor! Yeni proje!

Sözleşme imzalandı

İstanbul'un en hızlı gelişen ilçesi Avcılar'ın Firüzköy Mahallesi'nde hayata geçmesi planlanan  Bizimevler 9  projesi için inşaat projesi yapmak üzere hasılatın yüzde 45'i arsa sahibine ait olacak şekilde hasılat paylaşım sözleşmesi imzalandı. 

36 ayda teslim

Toplam 14 bin 607 metrekare  yüzölçümlü arsa üzerinde inşa edilmesi planlanan Bizimevler 9 projesi konut ve iş yerinden oluşacak. Mayıs ayında inşaatına başlanarak satışa çıkması planlanan projenin 36 ayda tamamlanması planlanıyor.

Bizimevler 9 projesi geliyor! Yeni proje!

İhlas Holding'in KAP açıklaması:
İstanbul ili Avcılar İlçesi Firüzköy Mahallesi 648 Ada 5 parselde kayıtlı 14.607 m² yüzölçümlü arsa üzerinde konut ve iş yerinden oluşan Bizimevler 9 adı verilecek inşaat projesi yapmak üzere hasılatın %45'i arsa sahibine ait olacak bir hasılat paylaşım sözleşmesi imzalanmıştır. Söz konusu projenin Mayıs ayında başlayıp 36 ayda tamamlanması planlanmaktadır. 

Web: http://www.ihlasyapi.com.tr/anasayfa.html

İhlas İnşaat'ın üç projesinde teslimler başlıyor!

Nuran AYDIN/Emlakkulisi.com


projeye sor