Bolvadin Belediyesi'nin yeni hizmet binasının temeli atılacak!

Bolvadin Belediyesi'nin yeni hizmet binasının temeli atılacak! Bolvadin Belediyesi'nin yeni hizmet binasının temeli atılacak!

Temel atma töreni ile ilgili Bolvadin Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, bin metrekare zemin üzerinde yapılacak olan ve toplam 6 bin metrekareyi kapsayan belediye sarayının çevre yolu üzerinde inşa edileceği aktarıldı...Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde yeni yapılacak olan belediye hizmet binasının temel atma töreninin 24 Ocak Cuma günü gerçekleştirileceği belirtildi.


Temel atma töreni ile ilgili Bolvadin Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, bin metrekare zemin üzerinde yapılacak olan ve toplam 6 bin metrekareyi kapsayan belediye sarayının çevre yolu üzerinde inşa edileceği aktarıldı. Bu yıl içerisinde tamamlanması hedeflenen hizmet binasının son derece çağdaş ve bölgenin en modern belediye binası olacağı aktarılan açıklamada, "Yaklaşık 3 milyon liraya mal olacak olan yeni binanın 24 Ocak 2014 Cuma günü Saat: 13.30 da gerçekleşecek temel atma törenine tüm halkımızı bekliyoruz" ifadelerine yer verildi.


Afyon Zafer