bolvadin belediyesi yeni bina temeli

bolvadin belediyesi yeni bina temeli

Temel atma töreni ile ilgili Bolvadin Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, bin metrekare zemin üzerinde yapılacak olan ve toplam 6 bin metrekareyi kapsayan belediye sarayının çevre yolu üzerinde inşa edileceği aktarıldı...

Kandıra Belediyesi yeni hizmet binası tamamlanıyor!

Çalışmalarına son sürat devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra Belediyesi için projelendirdiği yeni hizmet binasının inşaatını da tamamlıyor.

Çekmeköy Belediyesi yeni projelerini vatandaşlarla beraber yürütüyor!

Çekmeköy Belediyesi’nin internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen ‘Stratejik Plan Paydaş Anketi’ ile vatandaşlarla çift taraflı iletişime geçilerek projeler hakkında görüşleri öğreniliyor. Gerçekleştirilmesi planlanan yeni projeleri vatandaşın istekleri belirleyecek...

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin yeni binası tamamlanıyor!

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, inşaat çalışmaları hız kesmeden devam eden Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasını inceledi.

Sancaktepe Belediyesi’nde yeni dönem ilk meclis toplantısı yapıldı!

31 Mart 2019 yerel seçimlerinden sonra Sancaktepe Belediyesi yeni dönem ilk meclisi Başkan Av.Şeyma Edöğücü yönetiminde yapıldı.

Osmangazi Belediyesi yeni projelerin temelini atacak!

Osmangazi Belediyesi, 2019 yılında açılışını gerçekleştireceği yeni projeler ile kentin geleceğine damga vuracak.

Osmangazi Belediyesi'nden Bursa için yeni projeler!

Hayata geçirdiği vizyon projelerle Bursa’ya değer katan Osmangazi Belediyesi, yeni projeler için düğmeye bastı.

Kandıra Belediyesi yeni hizmet binasının inşaatı tam gaz!

Çalışmalarına devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra Belediyesi için projelendirdiği yeni hizmet binasının inşaatına hız kesmeden devam ediyor.

Samsun İlkadım Belediyesi'nin yeni binasının inşaatı bitiyor!

Samsun İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binası ve Camisi inşaatında sona yaklaşıldı. Başkan Tok: 'Yeni hizmet binası ilçemize ayrı bir değer katacak' diye konuştu.

Malatya Beypazarı Belediyesi'ne yeni hizmet binası!

İlçedeki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Beypazarı Belediyesi, yeni hizmet binası için ilk kazmayı vurdu.

Yıldırım Belediyesi yeni mahalle konakları inşa ediyor!

İlçede yeni yatırımlar hayata geçiren Yıldırım Belediyesi, mahalle konakları inşa etmeye devam ediyor.

Adıyaman Belediyesi'nden karayollarına yeni lojman!

Adıyaman Belediyesi, yeni Adliye binasının yanında yer alan Karayolları Lojmanının yeri karşılığında Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek olan yeni lojmanın inşaatını hız kesmeden sürdürüyor.

Kırıkkale Belediyesi'nden 4 yeni mahalle konağı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kırıkkale Belediyesi yeni mahalle konakları için düğmeye bastı.

Yozgat Belediyesi yeni binasına taşınıyor!

Yozgat Belediyesi'nin yeni hizmet binasına taşınma işlemi başladı. Taşınma işlemlerinin tamamlanacağı binada bakım ve temizlik çalışmaları yapıldı.

bolvadin belediyesi yeni bina temeli

bolvadin belediyesi yeni bina temeli bolvadin belediyesi yeni bina temeli


Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde yeni yapılacak olan belediye hizmet binasının temel atma töreninin 24 Ocak Cuma günü gerçekleştirileceği belirtildi.


Temel atma töreni ile ilgili Bolvadin Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, bin metrekare zemin üzerinde yapılacak olan ve toplam 6 bin metrekareyi kapsayan belediye sarayının çevre yolu üzerinde inşa edileceği aktarıldı. Bu yıl içerisinde tamamlanması hedeflenen hizmet binasının son derece çağdaş ve bölgenin en modern belediye binası olacağı aktarılan açıklamada, "Yaklaşık 3 milyon liraya mal olacak olan yeni binanın 24 Ocak 2014 Cuma günü Saat: 13.30 da gerçekleşecek temel atma törenine tüm halkımızı bekliyoruz" ifadelerine yer verildi.


Afyon...