Bornova Folkart Life Rezidans teslimleri!

Bornova Folkart Life Rezidans teslimleri!

Firma: Folkart Yapı

Proje: Folkart Life Bornova


İzmir- Aydın Otoyolu' na bağlantısı üzerinde bulanan proje 120 aya kadar vade imkanı sunuyor. Bornova Folkart Life Rezidans teslimleri 2017 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor.


Daire büyüklüklerinin 46 metrekareden başlayıp 211 metrekareye kadar yükselerek dizayn edildiği proje konum bilgisine göre Çeşme Otoyolu ve İzmir-Aydın Otoyolu'na bağlantısı üzerinde hayata geçiriliyor.


Toplam 25 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen projede dairelerin tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


Ortak kullanım alanları arasında projede kapalı otopark, yüzme havuzları, SPA ve fitness, restoranlar, koşu ve yürüyüş yolu, açık - kapalı süs havuzu, cafe ve çarşı, çocuk havuzu bulunuyor. 


Ödeme seçenekleri kapsamında projede yüzde 25 peşin ödeme ödendiğinde kalan yüzde 75'lik bedel için banka kredisiyle 120 ay vade imkanı ile daire sahibi olunuyor.


Bornova Folkart Life Rezidans teslimleri 2017 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor. Projedeki dairelerin fiyatları 189 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Telefon: 444 22 78 

Web: www.folkartlifebornova.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor