Bosch'tan universal kesici: Xeo

Bosch'tan universal kesici: Xeo Bosch'tan universal kesici: Xeo

Bosch elektrikli el aletleri'nden dünyada bir ilk daha; 6 mm.'e kadar esnek tüm malzemeleri efor harcamadan kesebilen universal kesici Xeo.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Bosch tarafından geliştirilen üniversal kesici Xeo dünyada bir ilk. Xeo, günlük hayatta karşılaşılabilen ince dekorasyon materyalleri ya da  altı milimetre kalınlığa kadar karton ve halı gibi farklı malzemeleri hızlı ve kolayca kesebiliyor. Cihazın bir batarya şarjı, ağır yük altında 50 metre uzunluğunda kesim yapmak için yeterli oluyor.

Xeo`nun bir diğer özelliği ise, cihazın kendini bileyebilen bıçağı. Böylece bıçak değişikliğine ihtiyaç duyulmaksızın devamlı iyi bir kesme performansı sağlanabiliyor.

Yeni akülü kesici Xeo, lityum-iyon bataryası sayesinde çok kullanışlı ve güçlü. Uzun yıllardır cep telefonu ve bilgisayarlarda kullanılan lityum-iyon bataryalar bilinen nikel bataryalarla aynı güce sahip olmalarına rağmen, aynı kapasitedeki benzerlerinden üç kat daha küçük ve hafifler. Lityum-iyon bataryalar kullanılmadıklarında dahi, şarj kaybına uğramadıklarından, Xeo aylarca kullanılmasa dahi, her an kullanıma hazır.

 

www.boschevaletleri.com

 

pus