01 / 10 / 2022

Brent petrol düşüyor! Sonunda beklenen indirim geldi! Üst üste indirim haberi! Son dakika

Brent petrol düşüyor! Sonunda beklenen indirim geldi! Üst üste indirim haberi! Son dakika

Brent petrol bugün düşmeye başladı. Brent petroldeki düşüşün ardından milyonların beklediği indirim sonunda geldi. Motorin fiyatları düşmeye başladı. Peki motorin ne kadar oldu? İşte güncel akaryakıt fiyatları 10 Ağustos 2022...Dün 98,36 dolara kadar yükselen Brent petrol bugün uluslararası piyasalarda 95,66 dolardan işlem görüyor.

Brent petrol bugün düşmeye başladı. Brent petrol varil fiyatındaki düşüşte, petrol stoklarındaki yükselişin talebin azaldığına işaret etmesi etkili oldu.

Brent petrolün düşüşü akaryakıt fiyatlarına da yansıdı. Milyonların merakla beklediği indirim sonunda geldi. Motorine indirim geldi ve pompa fiyatlarına yansımaya başladı İşte son dakika güncel akaryakıt fiyatları 10 Ağustos 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön