28 / 09 / 2022

Brent petrol tepe taklak oldu! Benzin ve motorin fiyatlarına indirim gelecek mi?

Brent petrol tepe taklak oldu! Benzin ve motorin fiyatlarına indirim gelecek mi?

Brent petrol fiyatlarında dalgalı seyir devam ediyor. Haftanın başında Çim ve Aramco haberleri ile sert düşüşe geçen brent petrol 92 dolarak kadar geriledi. Peki bugün brent petrol ne kadar oldu? Benzin ve motorine indirim gelecek mi?Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanmalardan sonda akaryakıt fiyatları da yeniden belirleniyor. Brent petrol varil fiyatında bu hafta sert düşüşler yaşandı. Son zamanlarda akaryakıt fiyatlarında petro fiyatlarına oranla yüzde 25 düşüş meydana geldi. 

Peki bugün brent petrol ne kadar? Brent petrol kaç dolar oldu? Benzin  ve akaryakıt fiyatlarına indirim gelecek mi? İşte son dakika ayrıntılar...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön