02 / 10 / 2022

Brent petrol varil fiyatı düşüyor! Akaryakıta indirim mi geliyor? İşte güncel akaryakıt fiyatları 11 Ağustos 2022...

Brent petrol varil fiyatı düşüyor! Akaryakıta indirim mi geliyor? İşte güncel akaryakıt fiyatları 11 Ağustos 2022...

Brent petrol varil fiyatı inişli çıkışlı dalgalı bir seyir izliyor. Bugün brent petrol varil fiyatı düşüşe geçerken, akaryakıt fiyatlarına indirim gelecek mi? sorusu gündeme geldi. Peki brent petrol fiyatı ne kadar? Akaryakıta indirim gelecek mi?Brent petrol varil fiyatında dalgalanlamalar devam ediyor. Brent petrol fiyatı ABD'de ham petrol stoklarının umulmadık şekilde artması ile düşüşe geçti.

Peki brent petrol fiyatı bugün ne kadar? Brent petrol ne kadar? Brent petrol varil fiyatı kaç dolar? Akaryakıt fiyatlarına indirim gelecek mi? Akaryakıt fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte merak edilenler...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön