26 / 05 / 2022

Bu hafta piyasaları sallayan gümüşü neler bekliyor? Gümüş fiyatları ne olur?

Bu hafta piyasaları sallayan gümüşü neler bekliyor? Gümüş fiyatları ne olur?

Gümüş fiyatları bu hafta ani düşüşü ile piyasaları salladı. Gümüş fiyatlarında bu hafta büyük kayıplar yaşandı. Yatırımcıları ise panik içinde gümüş fiyatlarının ne olacağını merak ediyor? Peki gümüş fiyatları ne olur?Dolar ve altın fiyatları her gün yakından takip ediliyor. Dolardaki hızlı güçlenme, altın fiyatlarındaki agrasif hareketlilik dakika dakika takip edilirken gümüş arka planda çaktırmadan 2020 senesine geri döndü. Gümüş fiyatlarında büyük kayıplar yaşandı.

Küresel büyüme endişeleri kıymetli metaller üzerinde büyük baskı yapıyor. Altın gerilemeye başlarken gümüş fiyatları 2020 senesine geri döndü. Gümüş çarşamba günü yüzde 2,5 kayıpla 21,67 dolara gerileyerek Temmuz 2020 sonrası en düşük seviyeyi gördü.

Peki Gümüş fiyatları bu hafta hangi seviyeleri gördü? Gelecek hafta gümüş ne olur?Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.